Mina sidor Kontakt
Din varukorg
DPD & FedEx – leveransdatum på produktsidan.
Behöver du hjälp? Fråga DistriNode AI.

Lassig About Friends Mini tvättbjörn

Lassig About Friends Mini tvättbjörn
Lassig About Friends Mini tvättbjörn
Lassig About Friends Mini tvättbjörn
Lassig About Friends Mini tvättbjörn
Lassig About Friends Mini tvättbjörn
Lassig About Friends Mini tvättbjörn
Lassig About Friends Mini tvättbjörn
Lassig About Friends Mini tvättbjörn
267,71 kr
The Lassig About Friends Mini Szop (raccoon) is a backpack designed for children. It is made from polyester and features a raccoon design.Key featuresRaccoon designBackpack stylePolyester materialSpecificationsBrand: LassigMPN: 1203021250Height: 24.000Width: 20.000Depth: 9.500Weight: 0.140Material: ... Läs mer
Lager 10 Produktkod 2891026 Varumärke LASSIG Modell 1203021250 Garanti 2 år
KategoriRyggsäckar

Leverans & returer

Beräknad leverans tisdag 10 november
Du får löpande uppdateringar via vårt detaljerade spårningssystem
Betalningsalternativ
BetalkortVisaMastercardPayPalApple PayGoogle PayBanköverföring

Produktbeskrivning

The Lassig About Friends Mini Szop (raccoon) is a backpack designed for children. It is made from polyester and features a raccoon design.

Key features

  • Raccoon design
  • Backpack style
  • Polyester material

Specifications

  • Brand: Lassig
  • MPN: 1203021250
  • Height: 24.000
  • Width: 20.000
  • Depth: 9.500
  • Weight: 0.140
  • Material: Polyester

Specifikationer

Specifikationer
EAN
4042183396781
Kategori
Ryggsäckar
Märke
Lassig
Modell
1203021250
MPN
1203021250
Prishistorik för de senaste 6 månaderna
Lassig About Friends Mini tvättbjörn
Aktuell
267,71 kr
Lägsta
265,20 kr
Högsta
274,61 kr
Ändring 24 h
+1,06 kr   +0%
Vecka
+0,53 kr   +0%
Månad
-0,24 kr   0%

Skriv en recension

Betyg *
Obs! HTML-kod tolkas inte!

Fler LASSIG-produkter i den här kategorin

Populära produkter i den här kategorin

Säljare: UAB KUR LT · Laisvės pr. 125A, LT-06118 Vilnius, Litauen · Org.nr 303192950 · Momsreg.nr LT100008198612 · Skickas från EU (Litauen)
WhatsApp
Messenger
Hej, jag är DistriNodes AI-assistent. Jag hjälper dig gärna att hitta produkter, jämföra alternativ, ta fram offerter som PDF eller skapa supportärenden.
Alla kategorier